Facebook alış veriş sistemi yakında aramızda

Facebook, yakında bir zaman içerisinde bünyesine alış veriş sistemini getirmeyi planlıyor. Bu sayede artık bir sosyal ağ içerisinde alış veriş yapmak mümkün hale geliyor.

Facebook, yaklaşık olarak 750 milyon kullanıcı sayısına sahip dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü sosyal bünyesinde gerçekleştirdiği birtakım yenilikler ile kullanıcı sayısını artırmaya ve mevcut kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Facebook’un son yeniliği ise yakın bir zaman içerisinde aktif hale getirilecek olan alış veriş sistemi oluyor. Bu özellik sayesinde artık Facebook kullanıcıları sosyal ağ üzerinde alış veriş yapabilecek ve aradığı birçok şeye online alış veriş sistemi ile sahip olabilecek.

Diğer yandan Facebook’un yeni sistem konusunda Ebay ile anlaşma yaptığı belirtiliyor. Bunun yanında oyunlarda kullanılan Facebook kredilerinin alış veriş sisteminde de kullanılabileceği belirtiliyor. Facebook, büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Popüler sosyal ağın ne kadar büyüyeceği ise oldukça merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.