Facebook sohbet artık Blackberry’de

Facebook sohbet özelliği artık Blackberry modellerinde. Kullanıcılar tarafından oldukça sık kullanılan Facebook sohbeti Blackberry modellerine indirebilir ve hemen deneyebilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi Blackberry, BBM ve kendine ait mail serverları arasında mesajlaşma ve mail açısından oldukça gelişmiş cihazlar üretiyor. Şimdi ise karşımıza çıkan Blackberry modelleri için geliştirilen Facebook sohbet uygulaması oluyor.

Artık Blackberry modellerinde Facebook kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen Facebook özelliği kullanılabiliyor. Bunun yanında uygulama içerisinde Facebook’da online arkadaşların kolayca gözükmesi ve online kişiler ile sohbet edilmesi sağlanıyor. Diğer yandan telefon rehberinde yer alan Facebook üyeleri ile basit bir şekilde eşleşme yapılıyor ve sadece tek tuşla bu kişilere mesaj gönderilebiliyor.

Bunların yanı sıra yeni çıkan uygulama Blackberry’ye ait uygulama mağazasından indirilebiliyor. Siz de yeni uygulamayı bir an önce indirebilir ve ardından Facebook sohbet özelliğine Blackberry telefonunuzda da dâhil olabilirsiniz.

“Facebook sohbet artık Blackberry’de” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.