Farmville oyunu için film çekimi hazırlıklarına başlanabilir

Facebook’un ünlü oyunlarından biri olan Farmville oyunu internete sığmadı ve popüler oyun için film çekilebileceği belirtildi.

Hollywood sineması her zaman olduğu gibi farklı alanlara yönelmeye devam ediyor. Ünlü sinema sektöre daha önce Facebook’un nasıl büyük bir güç olduğunu filme konu almış ve Facebook’un nasıl doğduğunu herkese açık bir şekilde göstermişti.

Hollywood sineması, Facebook’tan sonra şimdi de oyun alanına yönelme kararı aldı ve internet sektörünün en çok oyunlarından biri olan Farmville oyununun filmini çekme hazırlıklarına başladı. Facebook aracılığı ile milyonlarda kullanıcıya ulaşmayı başaran Farmville, eğer söylentiler doğruysa yakın bir zaman içerisinde özel olarak çekilen filmi ile karşımızda olacak.

Diğer yandan Farmville oyununun üreticisi Zynga’nın yeni bir proje hazırlığında olduğu haberleri ise giderek sektörde güçlük kazanmaya başladı. Ancak şirket, yeni bir film projesi konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

Eğer Hollywood sineması Farmville oyunun film dünyasına taşırsa, karşımıza yine farklı bir oluşumla çıkmış olacak. Bunu tabiî ki ilerleyen zamanlarda daha yakından göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.