Google+, Facebook’u geçecek mi?

Son zamanlarda sosyal medya içerisinde yer alan en dikkat çekici sorulardan biri de bu şekilde karşımıza çıkıyor. Google+, Facebook’u geçecek mi?

Konu ile ilgili Google cephesinden öyle cevaplar geliyor ki,  sizlere açıkladığımız bu cevaplardan sonra siz de Google’a hayret edecek ve nelerin ortaya çıkacağını tahmin bile edemeyeceksiniz.

Google+’ın Facebook’u geçip geçemeyeceği ile ilgili Google yetkililerinden biri olan Bradley Horowitz’e yöneltilen sorular oldukça kafaları karıştıracak nitelikte. Facebook’un önüne geçilip geçilemeyeceği ile ilgili AllThings tarafından Horowitz’e yöneltilen sorunun cevabını, Horowitz, ortaya çıkan özellik yarışında ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştıklarını belirtti. Bunun yanında aynı tip bir soruya ise Horowitz, Google+ kullanıcılarının sosyal ağları içerisinde herhangi bir şey için alternatif aramadığını ve bu nedenle kullanıcıların sadece iyi bir deneyim peşinde olduklarını ifade etti. Horowitz’in verdiği cevaplar sektör içerisinde oldukça büyük bir yankı bulmuş durumda.

Herkes şu an için Google+’ın Facebook’u geçebileceği konusunda kendine güvenemediğini düşünüyor. Ayrıca kendine güvenmeyen sadece Google+ değil, Google’un yöneticileri de oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.