Toyota, Facebook oyunu ile yeni aracını tanıttı

Ünlü otomobil devi Toyota, kendinden beklenmeyen bir uygulama gerçekleştirdi ve yeni modellerinden FT-86 II konsept aracını bir Facebook ouynu ile tanıttı.

Toyota gerçekleştirdiği bu uygulama ile sektöre hızlı bir giriş yapmak istiyor. Facebook içerisinde yer alan oyun şu an aktif durumda ve kullanıcılar tarafından oynanıyor. Bunun yanında oyun sadece 1. kişi gözünden oynanabiliyor ve oyun içerisinde aracın iç dizaynını görmek mümkün olmuyor. Bunun yanında oyunun bir diğer göz tarafından oynanması mümkün değil.

Diğer yandan yeni FT-86 II konsept modelinin Gran Turismo 5 oyunun içerisinde yer aldığını da söylemek istiyoruz. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni model için tasarlanan oyunun yüklenmesi biraz zaman alıyor. Oyunun yüklenmesinin ardından oldukça etkiliyeci grafiklere sahip bir ekran ile karşı karşıya kalınıyor.

Siz de Toyota FT-86 II konsept aracını daha yakından görmek istiyorsanız, hemen Facebook adresinizden sizlere sunduğumuz linke tıklayabilir ve yeni oyunu bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

FT-86 II konspet aracı için meydana getirilen Facebook oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.