AIRE maske ile iPhone şarj etme!

Eğer bir iPhone’a sahipseniz, artık onu şarj etmek için her gittiğiniz yer de priz aramanıza gerek kalmadı. Çünkü yeni üretilen AIRE maske adlı ürün, sahip olduğunuz iPhone’u nefesinizle şarj etmenizi sağlıyor.

AIRE maske, RedHot tarafından özel tasarım ödülü almış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürün sadece nefes alıp vererek iPhone’ların şarj edilebilmesini sağlıyor. Bunun yanında AIRE maske ile diğer akıllı telefonları ve cihazları da şart etmek mümkün.

Diğer yandan AIRE maskenin kullanılabileceği aktiviteler arasında uyku, koşu ve egzersiz programları yer alıyor. Ürünün kullanımı ise oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. AIRE maske ile iPhone’u şarj etmek için yapılması gereken sadece belirttiğimiz aktiviteleri gerçekleştirdiğiniz anda ürünün yüzünüze takılması kadar kolay oluyor. Bunun yanında egzersiz programlarında daha fazla efor sarf edilen bir aktivite gerçekleştirildiğinde ise iPhone’lar daha hızlı bir şekilde şarj ediliyor. Çünkü nefes alıp verme işlem hızlı geliştiği için daha yüksek oranda enerji üretimi meydana geliyor.

Sizin de bir iPhone’unuz varsa, artık onu şarj etmek için şarj cihazına ihtiyacınız yok. Çünkü AIRE maske ürünü sizin için bu işlevi oldukça kolay bir şekilde yerine getiriyor. Üstelik bu şarj işlemini doğal bir yolla ortaya koyuyor. İnsanların nefes alıp verirken açığa çıkardığı enerji ile şarj etme olanağı sunan AIRE maske, ayrıca çevreci bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün doğal olmasında ki en büyük etki de çevreci olmasından kaynaklanıyor.

AIRE maske iPhone şarjının fiyatı konusunda şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bunun yanında ürünün pazara hangi tarihte çıkış yapacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak ürün pazarda yer alır almaz oldukça büyük bir oranda talep göreceğe benziyor.

“AIRE maske ile iPhone şarj etme!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.