Angry Birds F1’de

Mobil platformun en popüler uygulamalarından biri olan Angry Birds, F1 pilotu Heikiki Kovalainen ile F1 dünyasına giriş yapıyor.

Angry Birds oyununun yapımcısı Rovio, Formula 1 pilotlarından olan Heikiki Kovaleinen ile yeni bir anlaşma imzaladı ve bu anlaşmaya göre ünlü pilot F1 yarışlarına Angry Birds tasarımlı sürücü kaskı ile çıkmayı kabul etti. Önümüzde ki hafta Melbourne’de start verecek olan Formula 1, şimdiden heyecanın doruklara çıkmasını sağladı bile. Bu heyecanın yanında farklı görüntülerin de sahne alacağı yarış serüveni ünlü pilot Kovaleinen ile daha da renklenmeye hazırlanıyor.

Formula 1 bu hafta sonu Melbourne’de yapılacak olan ilk yarış ile start vermeye hazırlanıyor. Bunun yanında pek çok ülkede gerçekleştirilecek olan yarış için şimdiden rezervasyonlar yapılmış durumda. Her yıl oldukça heyecanlı yarışlara sahne olan F1, bu yılda aynı heyecanı sürdürmeyi planlıyor ve bunun yanında izleyicilerine yenilikler sunmaya da devam ediyor. Bu yeniliklerden biri yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz Kovalainen’nin yarışlara Angry Birds tasarımlı kaskla yarışacağı şeklinde karşımıza çıkıyor.

Yapımcı Rovio, yaptığı yeni anlaşma sayesinde oyunu birçok ülkede tanıtmayı ve unutturmamayı planlıyor. Herkesin bildiği gibi Formula 1 yarışları her yıl dünyanın birçok farklı ülkesinde gerçekleştiriliyor ve 2 haftada bir gerçekleşen yarışlar sayesinde pek çok izleyici oldukça adrenalin dolu anlar yaşıyor.

Siz de F1 hayranlarından biriyseniz, bu yıl düzenlenecek olan F1 yarışları içerisinde Heikiki Kovalainen’in Angry Birds tasarımlı yeni kaskı ile izleyebilir ve profesyonel yarışçının imza attığı başarılara bu kaskla ortak olduğunu görebilirsiniz.

Pek çok platformda kullanıcıları karşısına çıkan Angry Birds, bu defa da F1 yarışları içerisinde kendisini gösteriyor. Bu heyecana ortak olmak için yapmanız gereken sadece bu hafta sonu başlayacak olan Formula 1 yarışlarını yakından takip etmek oluyor.

Heikik Kovalainen Angry Birds kaskı görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.