Facebook Messenger indir!

Facebook’un uzun zamandır merakla beklenen Messenger programı şu anda indirilebilir durumda.

Facebook, uzun zamandır çalışmalarını yaptığı ve yakın bir zaman içerisinde kullanıcılarına sunmayı planladığı Facebook Messenger uygulamasını sonunda hayata geçirdi. Resmi olarak yayınlanan Windows uygulaması şu anda indirilebilir ve kullanılabilir durumda.

Facebook’un yeni Messenger uygulamasını kullanmak için yapılması gereken öncelikle programın indirilmesi ve ardından kurulması olmaktadır. Uygulamanın kurulması ardından ilk olarak karşımıza Facebook arkadaş listesi çıkmakta ve sonrasında ise istenen bir şekilde sohbet etme imkanı doğmaktadır. Ayrıca uygulama penceresinin hemen üst kısmında yer alan simge gelen özel mesajlar hakkında kullanıcılara uyarılarda bulunmakta, bunun yanında arkadaş davetleri ve uyarı mesajları da yine uygulama penceresinin hemen üst kısmında kullanıcılara duyurulmaktadır.

Diğer yandan Facebook Messenger uygulaması tüm kullanıcıların gerçekleştirdiği aktivitelerini gerçek zamanlı bir şekilde rakip etmelerini sağlamaktadır. Kullanıcı Facebook içerisinde olmasa dahi sosyal ağ içerisinde gerçekleşen olayları uygulama üzerinden takip edebilmektedir. Artık bilinen Facebook aktivitelerinin birçoğunu Facebook Messenger ile gerçekleştirmek ve gelişen olayları bu uygulama üzeriden takip etmek mümkün.

Daha önce MAC ve Android işletim sistemleri için hizmete girmiş olan Messenger artık Windows için de aktif edilmiş durumda. Siz de Facebook Messenger uygulamasını sizlere sunduğumuz bu adresten indirebilir ve Facebook’ta sahip olduğunuz tüm arkadaşlarınızla anında iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Siz de Facebook içerisinde yer alan arkadaşlarınızla oldukça kolay ve pratik bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız, Windows için kullanıma sunulan Messenger uygulamasına dahil olun ve ardından keyifli sohbetlere adım atın. Facebook Messenger ile istenen bir şekilde sohbet etmek ve Facebook içerisinde gelişen olaylardan haberdar olmak artık çok kolay.

Messenger, şimdi yeni Windows uygulaması ile Facebook’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.