Internet Explorer reklam filmi yayınlandı!

Microsoft, kendi tarayıcısı Internet Explorer için reklam filmi yayınladı.

Internet Explorer internet tarayıcısı için yeni bir reklam filmi hazırlığı yapan Microsoft, hazırlanan reklamın içeriğini yayınladı. Yakın bir zaman içerisinde TV kanallarında yayınlanmaya başlayacak olan reklam filmi, Internet Explorer hakkında birçok bilgi sunuyor. Bunun yanında reklam filmi içerisinde HTML5 tabanlı sitelerden örnekler gösteriliyor. Internet Explorer üzerinde bu sitelerin hangi kalitede ve performansta karşımı çıktığı yine reklam içerisinde pek çok yönden kullanıcılara aktarılıyor.

Diğer yandan reklam müziği olarak ünlü şarkıcı Alex Clare’nin “Too Close” yani “Çok Yakın” şarkısı karşımıza çıkıyor. Bunun yanında Ocak ayı ortalarında yayına girecek olan Cut The Rope oyunundan birtakım görüntüler de yine Internet Explorer reklam filmi içerisinde kullanıcılara sunuluyor.

Bunların yanı sıra yayınlanan reklam filmi ile ilgili Microsoft yetkililerinden gelen açıklamalarda ise Internet Explorer’ın bu reklam filmi ile oldukça etkili bir şekilde tanıtıldığı söyleniyor. Kullanıcıların Internet Explorer’ı daha yakından tanımalarına olanak sağladığını belirten yetkililer, kullanıcıların IE ile neler yapılabileceğini tam olarak keşfettiklerini belirtiyorlar. Ayrıca şu an yayında olan reklam filmi ile ilgili oldukça olumlu tepkilerin geldiği de yine Microsoft yetkilileri tarafından alınan bilgiler arasında bulunuyor. HTML5 ile tüm kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik yapılan çalışmaların videoda tanıtıldığı ve kullanıcılara Internet Explorer ile neler yapılabileceği konusunda bilgilerin verildiği yeni reklam filmini yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Microsoft’un Internet Explorer internet tarayıcısı için yayınlamış olduğu reklam filmini yazımızın alt kısmında yer alan videodan izleyebilir ve siz de Internet Explorer konusunda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Eğer siz de bir Internet Explorer kullanıcısıysanız ve kullandığınız tarayıcının özelliklerini tam olarak bilmiyorsanız, sizleri Microsoft’un yeni reklam filmini izlemeye davet ediyoruz.

“Internet Explorer reklam filmi yayınlandı!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.