iPad 3 7 Mart’ta tanıtılıyor!

Apple’ın iPad serisinin devamı niteliğinde olan iPad 3, 7 Mart’ta yapılacak lansman ile pazara çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Apple, son iki yıldır iPad üretimleri ile teknolojinin nabzını başka bir boyuttan tutmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl iPad modelinin ardından iPad 2 modeli ile kullanıcıları karşısına çıkan Apple, iPad 2’de ortaya koyduğu geliştirmeler ve iyileştirmeler ile oldukça önemli bir yol kat etmiş durumda. Bunun en büyük kanıtı ise iPad 2 modeline gösterilen talep olarak karşımıza çıkıyor.

iPad 2, zarif tasarımı ve incelik oranı sayesinde birçok alıcının gönlünü fethetmiş ve kısa zamanda oldukça yüksek oranda bir satış oranı gerçekleştirmişti. Apple, şimdi ise iPad serisinin yeni bir modeli olan iPad 3’ü pazara sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca yeni ürün lansmanının 7 Mart tarihinde gerçekleştirileceği söyleniyor. Apple, daha şimdiden yapılacak olan lansmanın davetiyelerini gerekli firmalara ve bloglara ulatırmış durumda. Ayrıca davetiyenin üzerinde yer alan yeni iPad 3 sloganı da oldukça dikkat çekici. Apple’ın iPad 3 tanıtımı için hazırladığı davetiyenin üzerinde yazan slogan ise “Gerçekten görmeniz ve duymanız gereken bir şeyimiz var”.

Diğer yandan iPad 3 tanıtımının gerçekleştirileceği yer San Francisco’da bulunan Yerba Buena Merkezi olarak belirlenmiş durumda. Bunun yanında yazımızın görselinde yer alan resmin yeni iPad 3’e ait olduğunu da söylemek istiyoruz.

7 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan iPad 3 lansmanı ile ilgili detaylı bilgileri sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Siz de yeni iPad 3’ün özelliklerinin neler olduğunu daha yakından görmek istiyorsanız, sitemize giriş yapabilir ve ardından yeni nesil iPad konusunda gereken tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

7 Mart’ta gerçekleşecek olan iPad 3 tanıtımından son haberler ile karşınızda olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.