Samsung Galaxy S III’ten gelen son haber!

Samsung firmasının yakın bir zaman içerisinde pazara sunmaya hazırlandığı Samsung Galaxy S III modelinden yeni bir haber geldi. Alınan bilgilere göre Samsung Galaxy S III’ün Nisan ayında pazarda olacağı bildirildi.

Güney Kore’nin ünlü bilişim sitelerinden biri olan ZDnet’te yayınlanan bir habere göre Samsung’un yeni Galaxy modeli olan Galaxy S III’ü Nisan ayında pazara sunmaya hazırlandığı ifade edildi. Bunun yanında alınan bu haberin Samsung’un reklam ajansı olan Cheil WorldWide’da çalışan bir işçi tarafından pazara sızdırıldığı belirtildi. Çalışanın yaptığı açıklamalara göre Samsung’un yeni modelini yılın ikinci çeyreği yani Nisan ayında piyasaya süreceği oldu.

Diğer yandan Samsung Galaxy S III modeli ile karşımıza çıkan özellikler arasında modelin 4 çekirdekli Cortex-A9 ve 1.5 GHz hızında çalışan bir işlemciye sahip olacağı ifade edildi. Ayrıca 4.8 inçgenişliğinde bir ekran boyutuna sahip olması beklenen modelin, ana kamerasının ise 8 megapiksel çözünürlük ile kullanıcılara sunulacağı bildirildi. Bunun yanında Full HD ekran kalitesi ile pazara çıkış yapacak olan Samsung Galaxy S III modelinin, köşeden köşeye ekrana sahip olacağı ve seramikten yapılmış bir arka kasa içereceği söylendi.

Samsung Galaxy S III cephesinden gelen bilgiler şimdilik bu kadar. Modelin Nisan ayında pazara sunulacağı konusunda net bir bilgi henüz bulunmuyor. Ayrıca konu ile ilgili Samsung firmasından ise herhangi bir doğrulama ya da aksi bir açıklama gelmiş değil. Ancak MWC’de tanıtılmaktan son anda vazgeçilen yeni Galaxy modelinin yakın bir zaman içerisinde kullanıcılara sunulacağı öngörülüyor.

Bakalım Samsung, ortaya atılan iddia da olduğu gibi yeni Galaxy S III modelini Nisan ayında pazara sunacak ve kullanıcılarına beklenmedik bir sürpriz yapacak mı? Bekleyelim ve yakından görelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.