Ücretsiz Neredeyim uygulaması artık App Store ve Google Play’de

TTnet, “Neredeyim” uygulamasını ücretsiz olarak tüm iOS ve Android kullanıcıları için hizmete soktu.

TTnet, kendi içerisinde aldığı bir karar ile daha önce iPhone, iPad, iPod ve Android kullanıcıları için hizmette olan “Neredeyim” uygulamasını ücretsiz olarak App Store ve Google play üzerinden hizmete verdi. “Neredeyim” uygulaması sayesinde kullanıcılar bulundukları bölgenin koordinatlarını e-posta, Twitter ve Facebook üzerinden arkadaşları ile paylaşabiliyor ve bunun yanında nerede oldukları an ve an herkesin bilmesini sağlıyor.

Diğer yandan “Neredeyim” uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılar, bulundukları bölgenin neresi olduğunu karşıda ki kullanıcın telefonu modeli ne olursa olsun kısa mesaj yoluyla da belirtebiliyor. Ayrıca uygulamaya sahip olan kullanıcılar için uygulama içerisinde favori bölümü yer alıyor ve bu bölüm kullanıcıların favori mekanlarını oluşturmalarını ve liste haline getirmelerine izin veriyor.

Artık “Neredeyim” uygulamasından sadece TTnet aboneleri değil, bunun yanında iOS ve Android kullanıcıları da faydalanabiliyor. Ayrıca TTnet’ten alınan bilgilere göre uygulamanın ilerleyen zamanlarda daha da zenginleştirileceği ve sosyal medya destekli bir platformda hizmet vereceği belirtiliyor.

Siz de iOS ya da Android kullanıcıları arasında yer alıyorsanız, TTnet tarafından sizlere sunulan bu ayrıcalıklı ve ücretsiz hizmet dahilinde bulunduğunuz mekanın herkes tarafından görülmesini sağlayabilir ve bütün arkadaşlarınızı haberdar edebilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz “Neredeyim” uygulamasına sizlere sunmuş olduğumuz adreslerden ulaşabilir ve uygulama hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

TTnet ücretsiz “Neredeyim” uygulamasının iOS versiyonunun indirmek için bu linke, Android versiyonu indirmek içinse bu linke tıklayabilirsiniz. Eğlenceli ve bir o kadar işlevsel özellikler gösteren “Neredeyim” uygulaması ile keyifli zamanlar geçirmenizi diliyoruz. Uygulamayı hemen indirin ve bir an önce Facebook ve Twitter üzerinden konum bildirme özelliği ile arkadaşlarınızla bağlantıya geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.