iPade Adobe Photoshop 5.5

Adobe Şirketi bünyesinde gerçekleşen bir değişiklik ile  Adobe Phtoshop CS 5.5 sürümünde ki bazı özelliklerin iPad tarafından gerçekleştirilmesi sağlandı.

Dokunmatik teknolojinin hızla arttığı son günlerde Adobe sessiz kalmadı ve ilk olarak iPad için kendi ürünü olan Photoshop programına eklenti getirdi. Photoshop’un dokunmatik olarak algılandığı bu program sayesinde artık birçok iPad kullanıcısı Photoshop’u kendi tableti üzerinden kullanabilecek.

Diğer yandan Photoshop’un senkronize edilmesi iPad’e yeni bir uygulama da ekleyen Adobe, yayınladığı bu uygulama sayesinde programın Eazel, Color Lava ve Nav özelliklerinin de iPad ile yönetim altına alınmasını sağladı.

Eğer siz de Adobe Photoshop CS 5.5 sürümüne sahipseniz, bu yeni uygulamayı denemenizi öneriyoruz. iPad’den Photoshop kullanmanın oldukça farklı bir platform olduğunu buradan bizzat kendim kullandığım için rahatça söyleyebilirim.

Adobe Photoshop CS 5.5 ile iPad’de farklı ve sıra dışı deneyimler yaşamaya hazır olun, kendinizi bu zevkten mahrum bırakmayın.