Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich ekran görüntüleri

Daha önce sizlere sitemizden belirttiğimiz gibi Google ve Samsung birlikte gerçekleştirecekleri etkinlik ile Anroid 4.0 Ice Cream Sandwich ve Nexus Prime modellerini tanıtacaklardı. Ancak, Steve Jobs’un vefatı ve birtakım nedenlerden dolayı 11 Ekim’de yapılacak olan etkinliğin ertelendiği ve daha sonra tanıtılacağı belirtilmişti.

Yapılan açıklama üzerine 11 Ekim tarihinde yapılacak olan tanıtım ertelendi ve kullanıcılcar yeni tarihin açıklanması ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich’in sektöre giriş yapması için beklemeye koyuldu. Bekleyiş sürerken, Android kullanıcıları için kısıtlı da olsa sevindirici bir haber geldi. Çünkü Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sisteminin bazı ekran görüntüleri internete sızdı.

İnternete sızan ekran görüntüleri Android 4.0 Ice Cream Sandwich üzerinde çalışan Google Music 4.0.1 ve Google+ 2.0 sürümlerine ait. Aşağıda yer alan görsellerimiz ile siz de bu ekran görüntülerine yakından bakabilir ve kısa bir zaman sonra pazarda olması beklenen Android 4.0 Ice Cream Sandwich’in nasıl bir tasarım içerdiğini görebilirsiniz.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich ekran görüntüleri