Samsung ML-1660 Piyasada

Samsung firmasının çıkarmış olduğu siyah beyaz yazıcı olan ML-1660 modeli Haziran ayının başında Türkiye’ye geldi. Kendi kategorisinin en ufak printerı olma özelliğini elinde barındıran ML-1660, tek dokunma özelliği, küçük boyutu ve göze hitap eden tasarımıyla birlikte evler, ofisler vede küçük işletmeler için güzel bir tercih imkanı sunuyor.
Printerların sahip olduğu birçok gelişmiş seçeneklerin bazı durumlarda kullanıcılara zorluk çıkarabilmesinden yola çıkan Samsung, en ufak printerı yeni ML-1660’da, kullanım rahatlığı sunan “tek dokunma” özelliğini sunuyor. Üzerinde olan ekran tuşları sayesinde kullanıcıların o tuşa bastığı anda bilgisayar ekranında gördüklerini hızlı ve rahat bir şekilde kağıda dökme imkanı sunuyor.
Samsung’un yine daha önce geliştirmiş olduğu AnyWeb Print programıylada çalışabilen ML-1660, kullanıcıların webten belirledikleri belgeleri bilgisayarlarında yeni bir sayfaya aktarabilmeleri, daha sonra ise bu belgeleri farklı bir şekilde kaydedebilmelerini veya yazdırabilmelerine olanak sağlıyor. AnyWeb Print programı sayesinde kullanıcılar arzu ettikleri sayfaları basabiliyor, istemedikleri sayfaları ise pas geçerek kendilerini kağıt ve kartuş masraflarından koruyorlar.