Beyaz Renkli İphone 4 Türkiyede Satışa Çıktı

Eğer siz de beyaz rengin kışkırtıcı tavrına ve çekiciliğine karşı koyamıyorsanız, sizlere yeni beyaz renk iPhone 4’ü öneriyoruz.

Yaklaşık 10 aylık bir gecikme yaşansa da Apple sonunda beyaz renk iPhone 4’ün üretimini tamamladı ve pazara sundu. Bunun ardından merak edilen beyaz renk iPhone 4’ün Türkiye’ye ne zaman geleceğiydi ve beklenen gerçek oldu ve yeni iPhone 4 Türkiye’ye geldi.

Diğer yandan beyaz renk iPhone 4 Türkiye’ye Vodefone ile giriş yaptı. Bunun yanında Vodafone’un sitesine girdiğinizde beyaz renk iPhone 4 kampanyası ile karşılaşabilir ve aynı kampanyaya Turkcell’de de rastlayabilirsiniz.

Son olarak yeni beyaz renk iPhone 4’lerin satış şartlarının her iki operatörde de siyah renkli iPhone 4’de nasılsa, yeni beyaz renkli modelde de aynı olduğunu söylemek istiyoruz. Eğer siz de son günler içerisinde iPhone 4 almayı düşünüyorsanız, öncelikle yeni beyaz renk iPhone 4’ü yakından görmenizi ve incelemenizi öneririz.

iPhone 4 Bu Defa Yolda

iPhone 4 pazara sunulduğu günden beri beyaz modelinin çıkması bekleniyordu. Ve sonunda beklenen haber geldi. iPhone 4 beyazında ilkbahar aylarında piyasada olacağı bildirildi.

Apple, uzun bir zamandır beyaz iPhone 4’ün çıkışını erteliyordu. İlk başlarda sebebi açıklanmayan bu ertelemelerin, sonraki nedenlerinin ise üretici firma olan Foxconn olduğu belirtildi. Genelde donanımsal sıkıntıların yaşandığı açıklamalarının ardından, artık her sorun halledilmiş gibi. 2011 ilkbahar aylarında beyaz Okumaya devam et iPhone 4 Bu Defa Yolda