Divas Diamond Bloggerlarla Kampanya Yapıyor

Divas Diamond 2012 yılına özel ilk kampanyasını bloggerlarla birlikte yapmaya başladı. 2011 yılında kurulan Divas Diamond çok kısa bir sürede birçok kampanya yaparak adından sıkça söz ettirmişti.

2012 yılının ilk ayında  bloggerlarla kampanyalara başlayan Divas Diamond  adından çok söz ettireceğe benziyor. Divas Diamond ilk kampanyasını fashiONözge blog sayfasında başlattı. Kampanya şartları fashionözge.blogspot.com‘da

Divas Diamond bu kampanyasında şanslı bir kişiye pırlanta  bileklik hediye verecektir.

Divas Diamond 3D teknolojisine yatırım yaparak pırlanta satışlarını 2 kat arttırdı!

Türkiye’nin en büyük online pırlanta mağazası www.divaspirlanta.com, 3D teknoloji yatırımlarıyla internet satışlarını kısa bir sürede iki kat artırdı.

Takı gibi kişisel modaya hitap eden sektörlerde eticaretin önündeki en büyük engelin tüketicilerin satın alma öncesi deneyimleme isteği olduğunu paylaşan Divas Diamond ortaklarından Nurettin Özdoğan, yeni yatırımlarını neden yaptıklarını anlattı:

“Müşterilerimizin divaspirlanta.com’dan alışveriş yaparken en çok sordukları, tasarımlarımızı fiziksel olarak görebilme ve deneyimleyebilme istekleriydi. www.divaspirlanta.com’u hayata geçirirken ki vizyonumuz pırlanta gibi değerli bir taşı akıllı tasarımlarımızda kullanarak herkesin satın alabileceği hesaplı ve günlük takılar haline getirmekti. Kısa bir sürede bunu başardık. Ancak müşterilerimizin ürünleri deneyimleme isteğinin sürekliliği üzerine mağaza açmak yerine teknolojiye yatırım yapmayı seçtik” dedi.

Nurettin Özdoğan satın alma sürecinde kararsız kalan müşterilerine tasarımlarını 3D modellerinde görebileceklerini paylaştıklarını ve bu çalışmanın satışlarını iki katına çıkarttığını paylaştı.

Nurettin Özdoğan, ilk etapta bu çalışmanın seçili tasarımlar için eticaret websitelerinden yayınlanacağını aktardı. 3D videolarda ürünleri 360 derece açı ile modellenmiş bir elin üzerinde görülebildiği ve bunun da internet kullanıcılarının, ürünlerin ebat ve görüntüsünü daha iyi anlamasını sağladığını belirtti.

Teknolojiye yapacakları yatırımların devam edeceğini paylaşan Nurettin Özdoğan, www.divaspirlanta.com satışlarının %70’nin Anadolu’dan gerçekleştiğini aktardı.

ANADOLU İNTERNETTEN PIRLANTA ALMAYI SEVDİ

Yıllardır düğün, nişan, söz gibi özel günlerde Altın’ı eksik etmeyen Anadolu, ekonomik kriz ve altın fiyatlarındaki yükseliş neticesinde pırlanta gibi değerli takıları tercih etmeye başladı. Üstelik eticaret sayesinde pırlanta mağazaları evlerine kadar girdi!

Zen Diamond’un sahibi Emil Güzeliş ve genç girişimciler Ertuğrul Belen ve Nurettin Özdoğan ortaklığıyla hayata geçen www.divaspirlanta.com Türkiye’nin her ucuna pırlanta takı ve hediye yetiştiriyor.

Anadolu’dan büyük bir ilgi gören Divas Pırlanta özellikle ürün tasarımları ve e-ticaret sitesiyle Türkiye’de birçok ilke imza atarak hayata geçiyor. Divas e-ticaret markası gerçekleştirilen ve ilk sene içerisinde planlanan yatırım 1.5 milyon’un üzerinde.

Pırlantaların sertifikalı olması 30 gün süre içerisinde geri iade ve yıl içerisinde ücretsiz tamir ve temizlik garantisi gibi Divas Pırlanta’nın daha önce sunulmayan bir çok özelliği bir arada sunması neticesinde tüketicinin internetten pırlanta alma güvenini arttırdı ve pırlantayı Anadolu’nun her köşesine taşıdı.

Daha detaylı bilgi için http://divaspirlanta.com

Divas Pırlanta