Samsungdan 4 yeni akıllı telefon

Samsung, yeni telefon modellerinin üretimine devam ediyor. Şu an için pazara sunulacak olan telefonlar arasında Galaxy serisini daha da genişletecek olan Salaxy W, Galaxy M Pro, Galaxy Y ve Galaxy Y Pro yer alıyor. Okumaya devam et Samsungdan 4 yeni akıllı telefon

Galaxy Rakiplerini Utandırdı

Galaxy rakiplerini utandırdı.Samsung Galaxy S II’nin 1.2GHz sürümünün ilk hız testlerinden sonuçlar ortaya çıkmaya başladı.

Çift çekirdekli işlemciye sahip cihaz, SmartBench2011’de benzer özelliklere sahip HTC Sensationu’da ikiye katlayarak 3.053 puan almayı başardı. Bu, aynı zamanda orijinal Galaxy S’in üç katı performans anlamına geliyor. Ancak bu hız testleri yapay testler ve günlük kullanımda aynı oranda bir artış sağlanmayabilir

Samsung Galaxy Tab Türkiye’de

Piyasaya çıktığından beri, ilk iki hafta içerisinde 700.000 tane satılan Samsung Galaxy Tab, Türkiye’de ilk defa Turkcell 3G’nin getirmiş olduğu avantajlarla teknoloji severlerle buluşuyor. Bir tablet bilgisayardan hedeflenen bütün özelliklerin yanı sıra ses, kısa mesaj ve görüntülü konuşma imkanları sağlayan Samsung Galaxy Tab’e Turkcell kullanıcıları avantajlı konuşma ve mesajlaşma paketleriyle sahip olacak.

İşletim sistemi olarak Android’in 2.2 versiyonundan yararlanan ve donanımıyla piyasadaki en iyi tabletler arasında gösterilen Samsung Galaxy Tab, Turkcell firmasının bireysel kullanıcıları için 2 seneyi bulan taksit imkanlarıyla Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve zincir mağazalarında sadece 99 Lira’ya, bunun yanı sıra gece belli saatler arasında ücretsiz konuşma ve mesajlaşmayla birlikte 1 GB internet paketiyle birlikte geliyor. Samsung Galaxy Tab kullanırken daha fazla internet kotası isteyenler, ay başına ekstra 10 lira daha ödeyerek 4 GB kotayıda tercih edebiliyorlar. Firmanın kurumsal kullanıcıları ise Samsung Galaxy Tab’e 2 senelik kontratlı tekliflerin yanı sıra İşTcell’lilere özel olarak 12 aylık taksit seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Samsung Galaxy Tab’i hiçbir kontrat olmaksınız peşin olarak 1.699 TL’ye almak da mümkün.