Appledan dev yatırım

Apple dev bir yatırım ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. LCD ekran üretimi için Sharp’a tam olarak 1 milyar dolar yatırım yapmayı düşünen Apple’ın, yakın bir zaman içerisinde bu amacını gerçekleştireceği söyleniyor. Okumaya devam et Appledan dev yatırım

Pegatron Eylülde iPhone 5 Teslimatı Yapacak

Apple, yakın bir zaman içerisinde üretimine başlayacağı iPhone 5 için Foxconn firmasından vazgeçmiş ve Pegatron ile anlaşma sağlamıştı. Hatta konu ile ilgili yapılan haberlerde Apple’ın daha şimdiden Pegatron’a 10 milyon iPhone 5 siparişi verdiği bilgisi alındı. Bunun üzerine Pegatron’dan gelen haberler ise iPhone kullanıcılarını heyecanlandıracak nitelikte oldu.

Pegatron şirketi yaptığı açıklama ile eylül ayı içerisinde iPhone 5 teslimatına başlayacağını duyurdu. Diğer yandan ilgi çekici bir durum ise Apple’ın iPad 2’den sonraki yeni ürünlerinden biri olacak iPad 3’ü de Pegatron’a üreteceği şeklinde oldu. iPad 3’ü de Pegatron’a ürettirecek olan Apple, şimdiden gelecek ile ilgili projelerinin planını yapmışa benziyor.

Bakalım Apple, iPhone 5 ile ilgili hangi aşamalarda karşımıza çıkacak ve şirket iPhone 5’i tam olarak ne zaman piyasaya sunacak. Bekleyip yakından göreceğiz. Gelişmeleri buradan takip edebilrsiniz.