iPhone 4S ve iPhone 5in yeni parçaları

Apple, yakın bir zaman içerisinde iPhone 5 modelini pazara sunmaya hazırlanıyor. Bunun yanında gelen dedikodular arasında Apple’ın iPhone 5 modeli ile birlikte iPhone 4S gibi bir iPhone 4 güncellemesi üreteceği söyleniyor. Okumaya devam et iPhone 4S ve iPhone 5in yeni parçaları

iPhone 5 batarya ve kamera modülü görüntülendi

Apple’ın Eylül ayında pazara sunması beklenen iPhone 5 ile ilgili yeni haberler açığa çıkmaya devam ediyor. Bunlardan en yenisi iPhone 5’in batarya ve kamera modüllerinin görüntülenmesi şeklinde karşımıza çıkıyor. Okumaya devam et iPhone 5 batarya ve kamera modülü görüntülendi

Pegatron Eylülde iPhone 5 Teslimatı Yapacak

Apple, yakın bir zaman içerisinde üretimine başlayacağı iPhone 5 için Foxconn firmasından vazgeçmiş ve Pegatron ile anlaşma sağlamıştı. Hatta konu ile ilgili yapılan haberlerde Apple’ın daha şimdiden Pegatron’a 10 milyon iPhone 5 siparişi verdiği bilgisi alındı. Bunun üzerine Pegatron’dan gelen haberler ise iPhone kullanıcılarını heyecanlandıracak nitelikte oldu.

Pegatron şirketi yaptığı açıklama ile eylül ayı içerisinde iPhone 5 teslimatına başlayacağını duyurdu. Diğer yandan ilgi çekici bir durum ise Apple’ın iPad 2’den sonraki yeni ürünlerinden biri olacak iPad 3’ü de Pegatron’a üreteceği şeklinde oldu. iPad 3’ü de Pegatron’a ürettirecek olan Apple, şimdiden gelecek ile ilgili projelerinin planını yapmışa benziyor.

Bakalım Apple, iPhone 5 ile ilgili hangi aşamalarda karşımıza çıkacak ve şirket iPhone 5’i tam olarak ne zaman piyasaya sunacak. Bekleyip yakından göreceğiz. Gelişmeleri buradan takip edebilrsiniz.