iPhone İçin Taşınabilir Hoparlör

iPod ve iPhone’larla uyumlu çalışan JBL Multimedia serisi docklu hoparlörlerine bir yenisini daha ekledi. Bir dock’lu hoparlörden istediğiniz güç ve taşınabilirlik ise hepsini JBL On Stage IV‘de bulabilirsiniz.

Yeni örgü tasarımı ile diğer On Stage ürünlerinden farklı bir görünüme sahip olan ürün dört adet JBL Odyses tam erişimli dönüştürücü ile her odada ve açık alanda JBL’in gerçek yüksek performanslı sesini duyabilirsiniz. Altı adet pil ile de çalışabilen On Stage IV kesintisiz 16 saate kadar istediğiniz müziği dinleme olanağı sağlıyor.

Taşınabilme özelliği sayesinde istediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz On Stage IV sizi daha hür kılacak. Uzaktan kumandası ile müzik listenizi odanın herhangi bir yerinden kontrol edebilirsiniz. Güç kaynağına bağlı durumda, iPod ve iPhone’nunuzu şarj edebilme özelliğine sahiptir. Tüm iPod ve iPhone’larla uyumlu çalışan On Stage IV Apple iPod evrensel dock adaptörü içerir.

Bu adaptör sayesinde Mac veya PC’nizi iPod / iPhone iTunes ile senkronize etmek için USB 2.0 üzerinden iTunes’a doğrudan bağlar. Stereo mini jackı sayesinde digital herhangi bir müzik aletine, oyun konsoluna, bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz.