Office 2010 hızlı geliyor

Kullanıcıları memnun edeceği içeriğiyle birlikte kişilerden çeşitli şirket elemanlarına kadar her değişik kesimden Microsof Office 2010 kullananlara birçok ipucu ve çeşitli bilgiler sunan officeheryerde.com yeni tasarımı ve değişik beklenmeyen süprizleriyle siteyi ziyarete gelenlere keyifli dakikalar sunuyor. Microsoft’un zaman içerisinde yeni web projeleri üreteceğininde haberdarcısı olan officeheryerde.com ve ofistemutluol.com siteleri çok başarılı ve kullanıcılara dost bir arayüzle hazırlanmış.

Şirketlere ve kişilere gerçek potansiyellerini farketme fırsatını sağlayan yazılımları ile birlikte Microsoft, en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen Office 2010’un önümüzdeki günlerde piyasaya çıkması bekleniyor. Office 2010’un kullanıcılarıyla birleşmesini beklediği bu sayılı günler yaklaşırken Microsoft Türkiye ekibindede bir devrim niteliğine sahip bu sürümün, kişilere ve şirketlere sağladığı yararları kullanıcı dostu arayüze ve sağlam bir içeriğe sahip siteyle beklentilere cevap vermeye hazırlanıyor.

Microsoft’un internet dünyasındaki yeni oluşumlarının ilk göstergesi olan officeheryerde.com ismini taşıyan web sayfasında Office 2010 programlarıyla ilgili birçok tavsiyeyle birlikte Bilgisayar, Internet ve cep telefonları platformlarında sunduğu çalışma rahatlığı hakkında tüm bilinmeyen her türlü soruya cevap bulabileceksiniz.