PES 2012 Yeni Görseller

Fifa 2012’de olduğu gibi PES 2012’de de yeni görseller pazara sunulmaya devam ediyor. PES 2012 ile ilgili son görseller de şirket tarafından yayınlanmış durumda.

Bu defa geçtiğimiz yıl olduğu gibi hüsran yaşamak istemeyen Konami, PES 2012 konusunda geniş çaplı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bunun yanında yapılan çalışmaları ise bir yandan oyun severlere sunmayı sürdürüyor. Satış oranlarının geçtiğimiz yıla göre Fifa 2012’de daha iyi olmasını hedefleyen şirket, yeni oyuna birtakım farklı özellikler eklemiş durumda. Yeni özellikler konusunda oldukça titiz çalışmalar yapıldığın açıklayan yapımcı şirket Konami, ayrıca oyunun pazara sunuluşu hakkında da birtakım bilgiler veriyor. Tam olarak net bir açıklama olmasa da PES 2012’nin kasım ayı içerisinde oyun severlere sunulacağı söyleniyor.

Eğer siz de PES 2012 ile ilgili yeni görsellere bakmak istiyorsanız, aşağıda yer alan görselleri sizler için sunuyoruz ve bu görsellerden yeni oyun içerisinde ki ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Pes 2012 Geliyor

Konami Şirketi her yıl yaptığı yeniliklerle pazara sunduğu Pes 2012 hakkında açıklamalar yapmaya başladı. Bu durum ise Pes 2012’nin yakın bir zaman içerisinde aramızda olacağına işaret etti.

Son yıllarda oyuna kattığı birtakım yenilikler ve özellikler ile oldukça iyi bir atılım yapan Pes futbol oyunu, geçen yıl satışlarda Fifa 11’in biraz gerisinde kalsa da hala birçok oyunsever tarafından ilgi ile bekleniyor. Gerçek ve etkileyici oyun platformu oluşturan Konami, geçen yıla kadar satışlarda dahil her konuda oldukça etkili futbol oyunları piyasaya sürüyordu. Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde farklı özellikler ve teknikler ile pazara sunulan oyun nedense Fifa 11’in gerilerinde kaldı. Ancak bu yıl Konami aynı şeyin olamayacağını Pes’in daha atak bir tavır sergileyeceğini bildirdi.

Diğer yandan yeni Pes’in içeriğinde en fazla değinilen noktanın takım oyunu oynama olduğu belirtildi. Ayrıca maçların oynanış tarzında da birtakım değişikliklere giden Konami, üst düzey futbolun 3D halini bu yıl Pes 2012 ile yansıtacaklarını ileri sürdü. Bakalım yeni yılda Konami piyasaya sürdüğü yeni oyunu ile nasıl bir yere konuşlanacak ve Fifa 12 buna nasıl bir yanı verecek çok yakında bekleyip göreceğiz.