SoundHound 50 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor

SoundHound uygulaması dinletilen müziği anında internette kullanıcılara bulan bir program. Programın şu anda ki kullanıcı sayısı ise yaklaşık 50 milyona ulaşmış durumda.

Bir yerde dinlediği müziği bilmeyenler ya da aradıkları müzikleri bulamayanlar için oldukça etkili bir program olan SoundHound, istenilen müziğin bulunması konusunda kullanıcılara oldukça etkili çözümler sunuyor. Ayrıca program hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde kullanılabiliyor.

Diğer yandan sizlere SoundHound programının üretici firması tarafından yapılan açıklamayı iletmek istiyoruz. Üretici firma, yapılan yeni istatistiksel araştırma sonucunda 20 Ekim 2011 tarihine kadar programın 50 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandığını belirtti. Ayrıca bu oranın giderek artış gösterdiğini ifade eden firma, uygulamanın kullanım oranında daha fazla artış beklediklerini öne sürdü.

Son olarak SoundHound programının iOS işletim sisteminin son güncellemesi yapılarak iCloud ile entegre edilebildiğini de söylemek istiyoruz. Siz de Android ya da iOS kullanıcısıysanız, hemen programı indirebilir ve ardından adını bilmediğiniz müzikleri bulma şansına sahip olabilirsiniz.