Dünyanın en güçlü ismi Mark Zuckerberg

Vanity Fair tarafından yapılan araştırmada dünyanın en güçlü ismi Mark Zuckerberg. New Establishment listesi olarak her yıl yayınlanan dünyanın güçlü isimleri bu yıl da yayınlandı ve Mark Zuckerberg başı çeken isim oldu. Okumaya devam et Dünyanın en güçlü ismi Mark Zuckerberg

Steve Jobsun son görüntüleri

Apple’ın eski patronu Steve Jobs, uzun süredir pankreas kanseri ile mücadele veriyor. Hatta sağlık sorunlarının ileri boyutlara ulaşması Apple’ın başından ayrılmasına bile neden oldu.

Steve Jobs’un çekilen son görüntüleri sevenlerini üzecek nitelikte. Çünkü Jobs, çekilen son görüntülerinde oldukça zayıf ve halsiz gözüküyor. Bir zamanlar verdiği amansız mücadeleyi yenmeye başladığı söylenen Jobs’un bu durumdan uzak bir görüntü sergilediği ise çekilen yeni fotoğraflar ile ortaya çıkmış durumda.

Diğer yandan geçtiğimiz hafta içerisinde şirket çalışanlarına bir mektup yollayan Jobs, sağlık sorunları nedeni ile Apple’dan ayrılmak zorunda olduğunu ve yerine Tim Cook’un getirilmesini uygun gördüğünü bildirmişti. Bu haberin ardından Steve Jobs’un son görüntülerine ulaşıldı ve Jobs yeni fotoğraflarında pek de iç açıcı görüntüler sergilemiyordu.

Sevenleri Steve Jobs’un bir an önce pankreas kanserini yenmesini arzuluyor. Bakalım, Jobs bu hastalığa karşı gelecek ve yeniden sevenlerine eski görüntülerini sergileyebilecek mi?